Isuse, blaga i ponizna srca!

U petak 7. 06. je Patron župe Šurkovac - Presveto Srce Isusovo.

Sv. Misa je u 11 sati. Slavi zajedno s nama, biskup banjalučki Željko Majić. Prije Mise mogućnost ispovijedi.

U sakramentu ispovijedi treba skrušeno i plačući izreći svoje grijehe pred svećenikom i pokajati se za njih. Ispovijed nije duhovni razgovor sa svećenikom.

U subotu 8. 06. je Srce Marijino. Misa kod zvonika u 9 sati i Misa za zdravlje u župi u 11 sati.

U nedjelju 9. 06. sv. Misa u Kalajevu u 9 sati i Šurkovcu u 11 sati.

Slava Isusu za sve!

Svi ste dobrodošli!